Udostępnij:

Uczestnicy biegu

Dzisiejszego poranka, tuż przed godziną 9:00 na parkingu przy Punkcie Informacji Turystycznej w Jarosławcu zebrało się 1000 osób chętnych do udziału w Biegu Śniadaniowym. Zobacz czy znajdziesz siebie na zdjęciach!

Zbigrniew Buczkowski podczas Biegu Śniadaniowego w Jarosławcu

Wśród tego tysiąca uczestników byli między innymi Zbigniew Buczkowski (aktor), Janusz Bojkowski (Wójt Gminy Postomino), Adam Drapała (zastępca wójta gminy Postomino), Marek Leśniewski (dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie), Zdzisław Ludwikowski (pomysłodawca Międzynarodowego Biegu po Plaży w Jarosławcu), Jadwiga Krakowska (przewodnicząca Rady Gminy Postomino) i wiele, wiele innych osób.


Rozgrzewką rozpoczęto rekreacyjny bieg uliczkami Jarosławca: Nadmorską - Bałtycką - Leśną - Nadmorską. Przy muzyce płynącej z czerwonego hummera, oprócz biegu, odbyły się liczne konkursy i ćwiczenia.  Uczestnicy,  którzy sporą część stanowili turyści z Jarosławca i okolic, mieli możliwość podziwiania uroków nadmorskiej miejscowości. Trasa liczyła około 3000 metrów, a każdy biegacz, który dotarł na metę, otrzymał zdrowy pakiet śniadaniowy.

Zresztą cóż tu pisać, zobacz sam jak było! Prezentujemy ponad 150 zdjęć:

Autorem zdjęć jest Bogdan Niewiński

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine