Udostępnij:

lipnicka

Będzie się działo! Zapraszamy serdecznie na koncert 7 sierpnia 2021 r. (sobota). W Stefie Chill z Kulturą (plac za Punktem Informacji Turystycznej) zaśpiewa nam cudowna Anita Lipnicka.

Start o godzinie 20.00, wstęp jest bezpłatny dla wszystkich!


Anita Lipnicka - wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 14 albumów, z których większość osiągnęła status Złotej, Platynowej, a nawet Potrójnie Platynowej płyty, sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy.Jest laureatką wielu prestiżowych nagród, począwszy od Fryderyków zdobytych za czasów Varius Manx, po dziewięć nominacji i dwie wygrane statuetki w czasach solowej kariery. Jej teledyski w serwisie YouTube mają miliony wyświetleń.

Publiczność uwielbia Anitę za jej głos, poruszające teksty, autentyczność i... niedzisiejszość! Właśnie z takim bagażem doświadczeń, z gitarą oraz swoim zespołem Artystka koncertuje w całej Polsce, za każdym razem zabierając słuchaczy w niezwykłą podróż do krainy swoich dźwięków

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine