Udostępnij:

15 sierpnia 2015 r. w Jarosławcu odbył się Koncert Zespołu Lemon, który został poprzedzony występem charyzmatycznej grupy rockowej Transsexdisco.

Zwycięzcy 3 edycji talent show Must Be The Music zgromadzili na placu bałtyckim rzesze fanów, którzy cenią sobie nietuzinkowe brzmienie, emocjonalne kompozycje oraz szczere teksty. Słuchaczy w wyjątkowy nastrój wprowadził zachwycający głos lidera zespołu – Igora Herbuta, a także melancholijne brzmienie skrzypiec oraz dźwięki instrumentów klawiszowych. Jarosławiecka publiczność przekonała się, że Lemon to wybuchowa mieszanka wywołująca skrajne emocje – od wzruszenia po ekscytację. W sobotnią noc, w Jarosławcu zabrzmiały największe hity zespołu m.in. „Będę z Tobą”, „Napraw”, „Wkręceni” czy „Scarlett”. Nie zabrakło także zabawnych anegdot z „życia” zespołu.

Połączenie gitarowego rocka, jazzowej lekkości, folkowej nostalgii i wspaniałego wokalu oraz doskonałych efektów scenicznych, a do tego naturalnego wyładowania atmosferycznego sprawiło, że koncert okazał się niezwykłym widowiskiem.


Niestety był to ostatni tegoroczny event w ramach cyklu "Koncertowe Lato", którego organizatorem jest Gmina Postomino i Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Dziękujemy Państwu za to, że jesteście z nami. Zapraszamy za rok.

Więcej zdjęć tutaj:
http://jaroslawiec24.pl/index.php/aktualnosci/fotorelacje/805-lemon-rozbawil-jaroslawiec-foto

UG Postomino

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine