Udostępnij:

Plaża w Jarosławcu

Wypoczywasz nad jarosławieckim morzem? A masz znajomych, którzy pojechali za granice, np. do Grecji? Śmiało możesz do nich zadzwonić i powiedzieć, że u Ciebie jest cieplej :) Tak, tak... cieplej. Termometry w zacienionym miejscu wskazywały 28 stopni Celcjusza.

Taka pogoda ma się utrzymać przed dłuższy czas. Nie zastanawiaj się tylko ruszaj do Jarosławca, poczuj moc słońca na swojej skórze. Wejdź do czystej wody aby się schłodzić (temperatura wody dziś oscylowała w granicach 21-22 stopni).

DSCF8218


DSCF8219

DSCF8223

DSCF8224

DSCF8226

Plaża jest strzeżona przez ratowników WOPR

DSCF8227

 

DSCF8229

Najlepiej wypoczywać w Jarosławcu - twierdzą wczasowicze z Kłodzka

 

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine