Udostępnij:

ograniczenia

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców Gminy Postomino oraz pracowników urzędu w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej „COVID-19” wywołanej wirusem SARS-CoV-2 Wójt Gminy Postomino informuje, że z dniem 16 marca 2020 roku Urząd Gminy oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Postominie będzie zamknięty dla interesantów.

  • Obsługa w Urzędzie Stanu Cywilnego będzie prowadzona w szczególnie pilnych przypadkach, kontakt telefoniczny 59 846 44 40; 609 329 545.
  • Korespondencja urzędowa będzie dostarczana wyłącznie pocztą tradycyjną.
  • Brak jest możliwości dokonywania płatności za pomocą terminala płatniczego, dlatego wszelkie wpłaty prosimy dokonywać bezpośrednio na konto:Bank Spółdzielczy w Ustce nr: 34 9315 0004 0021 2012 2000 0010.

Urząd od wskazanego powyżej terminu pracował będzie w systemie zamkniętym, na bieżąco realizując powierzone zadania.

Kontakt z pracownikami Urzędu:https://postomino.pl/kontakt


Wnioski w interesujących Państwa sprawach prosimy składać z wykorzystaniem środków komunikacji: internet (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), e-PUAP http://epuap.gov.pl/  (wymagany podpis elektroniczny lub profil zaufany)adres skrytki: /postomino/skrytka.

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine