Udostępnij:

pole-golfowe miniW Jarosławcu jak i w innych miastach niekiedy pogoda płata figle. Dlatego też w taki czas minigolf będzie dobrym sposobem na miłe spędzenie wolnego czasu. To zajęcie pozwoli również doskonale się bawić a może nauczyć czegoś nowego. Jest odpowiedzią na zwiększające się zainteresowanie Polaków dyscypliną sportu jaką jest mini golf.

Jako pierwszy tego typu obiekt w Jarosławcu i gminie Postomino, oferować będzie 9 dołkowe pole do mini golfa, ze stanowiskami o zróżnicowanym poziomie trudności i sztuczny green. Gra polega na wbijaniu piłeczki do dołków przy pomocy uderzeń kijem golfowym –putterem. Celem gry jest umiejscowienie piłeczki w dołku , przy pomocy jak najmniejszej liczby uderzeń. Prace wykończeniowe trwają.

pole-golfowe

Niedługo wielkie otwarcie i I Turniej


Piotr Koźliński

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine